KURUMSAL

NOKTA DANIŞMANLIK; 2013 yılından bu yana müşterilerine proje ve belgelendirme danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Bugün gelişmiş metodolojileri, çeşitli sektörlerde elde ettiği deneyimleri ve güçlü danışman ekibi ile NOKTA Bölge’nin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır. Son üç yılda Nokta Danışmanlık olarak müşterilerimize 8.5 Milyon TL hibe ve destek almalarına aracılık ederek ekonomiye yaptığımız katkının haklı gururunu yaşamaktayız

              Proje yönetimi, belgelendirme, girişimcilik stratejisi ve kurumsallaşma alanlarındaki çalışmaları ile şirketlerin kendi pazarlarında lider olmalarına katkıda bulunan NOKTA’nın hizmetlerinin tümü müşterilerinin yönetim ve finans kabiliyetlerini artırmaya yöneliktir.

              Temel değer önerisi güven olan işletmemizin müşteri portföyünde sektörün önde gelen firmalar bulunmaktadır. 2016 yılı itibariyle 90’dan fazla girişimcinin işletmesini açmasına yardımcı olarak kalıcı ve karlı yatırımlara katkı sağlanmıştır.

En iyiyi başarmak için hiç vazgeçmediğimiz şu temel prensipleri uygulamaktayız:

  • Müşterilerimizin potansiyellerine değer katmak,
  • Yenilikçi yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler sunmak,
  • Üstlendiğimiz her işi en iyi şekilde bitirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamak,
  • Müşterilerimizin gizliliğine daima özen göstermek.

           Hizmetlerimizi sunarken en önde tuttuğumuz unsur “uygulama”dır. Bu yaklaşım verilen hizmetlerin sadece öneri ve raporlar ile kısıtlı olmasından çok farklı olup bizce çok daha fazla bir katma değer yaratmaktadır.

           Ekibimiz, kendi alanlarındaki gelişmeleri takip etmek için senede bir ay eğitim alırlar. Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olan bir kurum olarak,  Bölgemizde yer alan STK’ların projelerinde bizzat yer alarak başarılı ve faydalı işlerin yapılmasına ön ayak olmaktayız.

          Yıllık çalışma modelimiz kapsamında  iş ortaklarımız olan işletmelerimizin faaliyetleri yakından takip edilerek uygun metodoloji ve koşullar altında gelişmeleri yönünde her türlü şart ve koşullarda tecrübe ve becerilerimizle yanlarında yer almaktayız.